فروش اینترنتی فرش سجاده ای کاشان

فروش آنلاین سجاده فرش مسجد

در یک دهه‌ی اخیر فروشگاه‌های اینترنتی بسیار متداول شده‌اند و در ایام کرونا نیز به صورت چشمگیری به تعداد این فروشگاه‌های آنلاین افزوده شده است.

فروش اینترنتی فرش سجاده ای کاشان هم در این چند سال مانند سایر کالاها افزایش پیدا کرده است. اما باید دقت داشته باشید که خرید اینترنتی سجاده فرش با خرید سایر کالاها قدری متفاوت است چرا که یک سری اطلاعات باید بین خریدار و فروشنده رد و بدل بشود تا در نهایت متراژ فرش ماشینی مورد نیاز برای مسجد و یا نمازخانه بافته شود.

پیش از هر چیز فیلم چند ثانیه‌ای از محل کارخانه‌ی تولیدی فرش سجاده سبحان را با هم ببینیم و سپس به ادامه‌ی شرح مراحل فروش آنلاین فرش مسجد و نمازخانه بپردازیم.

پخش ویدیو

فروش اینترنتی فرش سجاده ای از کارخانه

پیشنهاد ما به هیات امنای مساجد و یا بانیان خیر که قصد خرید سجاده فرش برای مسجد خود را دارند، این است که حتما از کارخانه‌ی تولیدی تخصصی سجاده باف، فرش مورد نیاز را خریداری کنند. دلیل این امر هم پرواضح است که معمولا فرش مورد نیاز برای مساجد و نمازخانه‌ها از متراژ بالایی برخوردار است که حتی هزار تومان کمتر اختلاف قابل توجهی ایجاد خواهد کرد.

همانطور که می‌دانید کارخانه‌های بافت فرش ماشینی در همه‌ی شهرها وجود ندارند و فقط برخی از شهرک‌های صنعتی محدود، مشغول به فعالیت در این زمینه هستند و به همین دلیل شرکت سبحان اقدام به فروش اینترنتی فرش سجاده ای از کارخانه کاشان نموده تا هموطنان از سراسر ایران و با مناسب‌ترین قیمت بتوانند فرش مسجد خود را بدون هیچ‌گونه دغدغه‌ای و به راحتی تهیه کنند.

مهم‌ترین و بزرگ‌ترین شهرک‌های صنعتی تولید کننده‌ی انواع فرش ماشینی از قبل انقلاب تا به امروز در شهرستان کاشان قرار دارند و امروزه هر شرکتی مشغول به بافت یک نوع خاص از فرش ماشینی هستند که از جمله‌ی تولیدات آن‌ها فرش‌های کلاسیک خانگی، گلیم، گبه و فرش سجاده می‌باشند.

البته که پیشنهاد اول ما این است برای خرید به کارخانه مراجعه فرمایید تا با دیدن نحوه‌ی بافت و همچنین دیدن انواع نمونه‌ها در کارخانه به راحتی سفارش خود را ثبت کنید و به همین منظور با کلیک بر روی عکس زیر آدرس دقیق شرکت سبحان را می‌توانید مشاهده کنید؛ ولی اگر چنین امکانی برای شما وجود ندارد و فرصت کافی برای مراجعه‌ی مستقیم به کارخانه را ندارید، در ادامه، مراحل ثبت سفارش آنلاین را تشریح کرده‌ایم.

4 گام فروش اینترنتی فرش سجاده ای کاشان

4 مرحله‌ی کلی برای ثبت سفارش سجاده فرش وجود دارد که هر یک را توضیح می‌دهیم. پیش از هر چیز یک نفر را به نمایندگی از هیات امنای مسجد انتخاب کنید تا مراحل ثبت سفارش و همچنین پیگیری بافت فرش سجاده را انجام دهد و از اینکه چند نفر با شرکت تماس بگیرند خودداری کنید تا از هرگونه اشتباه و چندحرفی جلوگیری شود.

1. محاسبه‌ی متراژ مسجد یا نمازخانه

اولین گام مشخص نمودن متراژ کلی مکان مورد نظر می‌باشد که باید به متر مربع محاسبه شود. طول و عرض مسجد را به طور دقیق متر کنید و به صورت نقشه‌ای ساده در یک برگه (که نمونه‌ی آن را در زیر می‌بینید) یادداشت کنید و جهت قبله را هم حتما مشخص کنید. به نکات زیر دقت شود:

  1. اگر قصد دارید که داخل محراب هم مفروش شود حتما متراژ آن را نیز محاسبه کنید. به طور کلی هر جایی که نیاز به فرش دارد را محاسبه کنید از جمله راه پله، جاکفشی، منبر و سایر موارد.
  2. اگر قناسی یا کجی زمین در مسجدتان وجود دارد حتما ذکر بفرمایید چرا که در متراژ بافت تاثیر خواهد داشت.
  3. نیازی نیست که تعداد ستون‌ها را مشخص کنید به این دلیل که فرش سجاده ای براساس مساحت مسجد بافته می‌شود و هنگام نصب دورتادور ستون‌ها برش می‌خورد و به اصطلاح پرت می‌شود.

 

البته که متر کردن و محاسبه‌ی متراژ کلی مساحت مسجد و نمازخانه کاری دشوار نیست و خودتان می‌توانید به راحتی انجام دهید، ولی در برخی موارد که متراژ بالا باشد و یا قناسی‌های زیادی وجود داشته باشد، شرکت سبحان یک نماینده را جهت متر کردن و مشاوره و همچنین نشان دادن نمونه فرش‌های بافته شده‌ی کارخانه به محل مورد نظر اعزام می‌کند.

محاسبه متراژ مسجد جهت فروش آنلاین فرش سجاده

2. انتخاب نوع فرش سجاده

در مرحله‌ی دوم جهت فروش اینترنتی فرش سجاده ای کاشان شما باید سه انتخاب زیر را انجام دهید:

  1. انتخاب نوع نخ فرش ماشینی
  2. انتخاب تعداد شانه و تراکم
  3. انتخاب طرح و رنگ

2.1- جنس نخ سجاده فرش

انتخاب جنس نخ کاملا بستگی به میزان مبلغی دارد که شما می‌خواهید برای مسجد و یا نمازخانه‌ی خود هزینه کنید. فرش‌های سجاده (چه فرش محرابی و چه فرش غیرمحرابی) با جنس نخ‌های متنوعی (از کیفیت پایین تا کیفیت بالا) بافته می‌شوند که بر اساس آن هر متر مربع سجاده فرش از 100.000 تومان تا 550.000 تومان متغیر خواهد بود. پیشنهاد می‌کنیم حتما نوشته‌ی زیر در مورد انواع جنس نخ‌های به کار رفته در فرش مسجد را مطالعه فرمایید تا با ویژگی‌های هر یک از آن‌ها آشنا شوید:

فروش اینترنتی فرش سجاده ای اکریلیک

2.2- شانه و تراکم فرش مسجدی

انتخاب شانه و تراکم هم مانند انتخاب جنس نخ مستقیما در قیمت فرش سجاده ای تاثیرگذار است. شانه و تراکم به همان گره‌های تار و پود یا گره‌های عرضی و طولی فرش گفته می‌شود که هرچقدر تعداد گره‌ها بالاتر رود فرش مسجدی بافته شده نیز کیفیت بالاتری برخوردار خواهد بود. اگر با اصطلاح شانه و تراکم در فرش ماشینی آشنایی ندارید حتما مقاله‌ی زیر را مطالعه کنید تا به اطلاعات شما افزوده شود:

2.3- انتخاب طرح و رنگ فرش سجاده

انتخاب طرح و رنگ فرش مسجدی بر خلاف 2 مورد قبلی در قیمت سجاده فرش هیچ تاثیری ندارد. فرش‌های مخصوص مسجد که به صورت رول طولی بافته می‌شوند شامل سه نوع زیر هستند:

  1. فرش طرح محرابی
  2. فرش حاشیه دار
  3. فرش یکپارچه

شرکت تخصصی سجاده باف سبحان به منظور فروش اینترنتی فرش سجاده ای مساجد، طرح‌های سجاده‌ی بسیاری را به صورت آماده دارد که می‌توانید با کلیک بر روی دکمه‌ی سبزرنگ زیر مشاهده بفرمایید:

فروش اینترنتی فرش سجاده ای مسجد

3. بیعانه فروش اینترنتی فرش سجاده ای

پس از تایید شدن و مشخص شدن متراژ و نوع سجاده فرش مسجد، برای اینکه‌ سفارش آنلاین ثبت نهایی شده و وارد صف بافت گردد باید مبلغی را به عنوان پیش‌پرداخت به حساب شرکت سبحان (صنایع فرش ثریاکویر کاشان) واریز نمایید. البته پیش از بیعانه یک پیش فاکتور برای شما تنظیم می‌شود که در آن متراژ و قیمت توافق شده برای هر متر مربع ذکر شده است.

پس از پرداخت بیعانه، سفارش اینترنتی به صف بافت وارد می‌شود و بین 1 هفته تا 2 هفته نیز بافت فرش سجاده ای به پایان خواهد رسید.

فروش آنلاین فرش سجاده ای کاشان

4. حمل و نصب سجاده فرش

با پایان یافتن بافت فرش ماشینی، آن را به قسمت تکمیل و آهار می‌برند تا عملیاتی چون پرداخت فرش، پرزسوزی و دوردوزی‌های لازم انجام شود و فرش سجاده آماده‌ی استفاده در مسجد و نمازخانه گردد. با تکمیل فرش مسجد، از طرف شرکت با شما تماس گرفته می‌شود که هماهنگی‌های لازم برای ارسال فرش و همچنین آماده کردن مسجد (از جمله شستشو) صورت گیرد چراکه پیش از نصب سجاده فرش در مسجد باید سطح مورد نظر کاملا تمیز و صاف باشد.

پس از اینکه کار نصب فرش‌ها توسط نصاب شرکت به پایان رسید، یک برگه‌ی حسن نیت کار به خریدار تحویل داده می‌شود تا در صورت رضایت از فرش و نصب و همچنین تایید کار، برگه را امضا کرده تا کار شرکت به پایان برسد.

در آخر فاکتور نهایی که متراژ دقیق فرش سجاده ای در آن ذکر گردیده جهت تسویه حساب کامل تقدیم خریدار یا هیات امنا می‌گردد.

Call Now Buttonتماس بگیرید