درباره ما (فرش سجاده سبحان)

شرکت فرش سجاده ای سبحان

تولید کننده‌ی تخصصی فرش مسجد و نمازخانه

درباره شرکت فرش سجاده سبحان

آدرس کارخانه سجاده فرش سبحان: ایران – کاشان – منطقه‌ی شهرک صنعتی سلیمان صباحی – میدان شهیدان اربابی – بلوار اصلی 1 – بلوار فرعی 4 – میدان توحید (میدان هیات امنا)

تلفن کارخانه کاشان: 03154750655

  تلفن همراه مدیریت فروش: 09137292938 (جناب آقای سعید ایزدی)

توجه: خریداران محترم می‌توانند جهت دریافت آخرین تصاویر فرش سجاده ای مسجدی و مشاوره رایگان با مدیریت فروش سجاده فرش کاشان در تماس باشند.

فرش ایرانی از دیرباز نماد هنر و ذوق سرشار مردمان این مرز و بوم بوده است. فرش سبحان (محصولی از صنایع فرش ثریا کویر کاشان) نامی است که زیبایی، کیفیت و اطمینان را به همراه دارد.

“صنایع فرش ثریا کویر کاشان” عرضه کننده‌ی بهترین و مدرن ترین فرش‌های ماشینی از الیاف ویسکوز، پلی استر، پلی پروپیلن، اکریلیک و پشم و مرینوس است که بر اساس استانداردهای بین المللی و جدیدترین تکنولوژی بافت در دنیا تولید می‌شوند.

محصولات فرش سجاده سبحان در انواع مختلف از نظر الیاف، ابعاد، طرح و رنگ، راحتی و زیبایی را برای اماکن مذهبی شما به ارمغان می‌آورد. سهولت در شست و شو، مقاومت بسیار در برابر سایش و نور خورشید از ویژگی‌های محصولات ما می‌باشد.

آفرینش طاووس‌های خوش خرامی از تارو پود، جلوه صورتگران را در تجلیگاه فرش نهاده‌اند تا برای “فرش سجاده سبحان” ، غرور و سربلندی به بار آورند. روزها گذشته‌اند تا هرروز، گام تازه‌ای را به نام “صنایع فرش ثریا کویر کاشان” شکل داده باشد.

و چه زیباست آنگاه که این نوبرانه‌ی لطیف، در اماکن مقدس و سالن‌های شما گسترده شود و حکایت هنر دیرپای سرزمینمان را، با پاهای نازک پسندتان بازگو کند! زیباترین فرش‌های جهان در قاب “فرش کاشان” به مساجد شما راه می‌یابد تا بر سند عظمت و لیاقت ایران، مهر تایید بگذارد.

توجه: اساسا استفاده از واژه‌ی “پاریس” در لینک آدرس سایت  “فرش پاریس pariscarpet”  پایتخت کشور فرانسه نیست؛ پاریس، که از دو بخش “پا” و “ریس” تشکیل شده است بیانگر بافته‌ای برای پا می‌باشد! 

Call Now Buttonتماس بگیرید