سفارش سجاده فرش کاشان

به منظور سفارش سجاده فرش برای مسجد و نمازخانه و همچنین سایر اماکن مذهبی، نیاز هست که چند مرحله به ترتیب طی شود.

هیات امنای مساجد و یا بانیان خیر جهت خرید فرش سجاده ای کاشان می‌توانند هم به صورت حضوری در محل کارخانه فرش سجاده سبحان (صنایع فرش ثریا کویر کاشان) و یا غیر حضوری به صورت اینترنتی، متراژ فرش مورد نیاز برای مسجد و نمازخانه را سفارش داده و در شهر خود (در سراسر ایران) تحویل بگیرند.

در ادامه 6 مرحله‌ی سفارش مستقیم از کارخانه فرش سبحان را بدون واسطه می‌توانید مشاهده کنید:

نحوه‌ی سفارش سجاده فرش کاشان

6 مرحله‌ی سفارش سجاده فرش مستقیم از کارخانه

مرحله 1: انتخاب جنس نخ و شانه و تراکم فرش سجاده ای

در مرحله‌ی اول باید بر اساس مقدار مبلغی که برای خرید سجاده فرش در نظر گرفتید، سه مورد جنس نخ، شانه و تراکم را انتخاب کنید؛

در حال حاضر 3 نوع جنس نخ در بافت فرش مسجدی به کار می‌رود که انتخاب جنس نخ همراه با تعداد شانه و تراکم در تعیین قیمت فرش سجاده‌ای موثر می‌باشد.

برای انتخاب مناسب با مدیر فروش و کارشناسان ما در ارتباط باشید تا شما را با به روزترین اطلاعات راهنمایی کرده و بهترین پیشنهاد را به شما بدهند؛ در نهایت این شما خواهید بود که سفارش را نهایی خواهید کرد.

جنس نخ و شانه و تراکم فرش سجاده ای

مرحله 2: انتخاب طرح و رنگ جهت سفارش سجاده فرش کاشان

در مرحله‌ی دوم باید بر اساس سلیقه‌ی هیات امنای مسجد یا سایر افراد تصمیم گیرنده، طرح و رنگ فرش سجاده ای را مناسب با دکوراسیون و فضای داخلی مسجد یا حسینیه انتخاب کنید.

در نظر داشته باشید که شرکت فرش سجاده سبحان، فرش‌های مسجدی را در 6 رنگبندی و در انواع طرح‌های متنوع تولید می‌کند که انتخاب هر یک در تعیین قیمت نهایی تفاوتی ایجاد نخواهد کرد.

با دادن یک پیام در واتساپ یا تلگرام می‌توانید جدیدترین طرح‌ها را دریافت کنید.

طرح و رنگ جهت سفارش سجاده فرش

مرحله 3: ارسال پلان دستنویس و ساده از نمازخانه و یا مسجد

در مرحله‌ی سوم شما باید یک نقشه از مسجد، نمازخانه و یا حسینیه‌ی خود برای ما بفرستید که طول و عرض و جهت قبله در آن مشخص شده باشد.

 طول و عرض باید با یک پلان بسیار ساده از مسجد مشخص شده باشد که روی کاغذ رسم کرده باشید (نحوه‌‌ی رسم آن را مدیریت فروش به شما خواهند گفت) و با گوشی موبایل عکسی از آن گرفته و به واتساپ یا تلگرام مدیریت فروش ارسال می‌نمایید، تا بر اساس اندازه‌های دقیق بافت صورت گیرد.

 در نظر داشته باشید که علاوه بر مشخص کردن دقیق طول و عرض مسجد، حتما جهت قبله هم مشخص شود چرا که مستقیم بودن و یا مورب بودن قبله در متراژ سجاده فرش مورد نیاز که باید بافته شود تاثیرگذار خواهد بود.

نقشه مسجد جهت سفارش فرش سجاده ای

مرحله 4: واریز پیش پرداخت برای نهایی کردن سفارش فرش سجاده

پس از مشخص شدن متراژ دقیق و هزینه‌ی بافت، در مرحله‌ی چهارم جهت نهایی شدن سفارش بافت سجاده فرش محرابی یا تشریفاتی، مبلغی را باید به عنوان بیعانه به حساب شرکت واریز کنید تا در صف بافت قرار گیرد.

 زمان بافت فرش سجاده ای معمولا به شلوغی صف و تعداد سفارشات بستگی دارد، ولی به طور کلی بین 1 هفته تا 2 هفته زمان را برای بافت و تکمیل در نظر بگیرید.

 پس از بافت فرش محرابی یا تشریفاتی و آماده شدن آن جهت بارگیری و ارسال به نمازخانه و یا مسجد، با خریدار تماس گرفته می‌شود و هماهنگی‌های لازم انجام می‌گردد تا ضمن شست و شو و نظافت محل نصب و تخلیه‌ی وسایل داخل مسجد و یا نمازخانه، عملیات نصب با سرعت بیشتری انجام پذیرد.

پیش پرداخت برای نهایی کردن سفارش فرش سجاده

مرحله 5: حمل و نصب فرش مسجد در محل توسط نصاب شرکت

پس از آماده شدن فرش‌ها از قسمت تکمیل و آهار و انجام هماهنگی‌های لازم با هیات امنای مسجد، نصاب فرش‌ها را بارگیری کرده و به همراه سجاده فرش‌ها و چرخ زیگزال جهت دوردوزی و سردوز محل‌های برشی به محل نصب اعزام می‌شود.

 توجه فرمایید که برش‌های دور ستون‌ها و بیرون رفتگی و یا تورفتگی و همچنین برش‌های اریب فرش در داخل محل انجام می‌شود و زیگزال می‌گردد، لذا خریداران و هیات امنای مساجد از این بابت نگرانی نداشته باشند چرا که عملیات نصب فیت مسجد یا نماز خانه انجام می‌گردد.

 رول‌های فرش سجاده یک به یک و به ترتیب دقیقا به سمت قبله (که با قبله نما مشخص می‌شود) پهن می‌گردد.

حمل و نصب فرش مسجد سفارشی

مرحله 6: ارائه‌ی فاکتور نهایی فرش‌ها

پس از انجام عملیات نصب سجاده فرش مسجدی و مشخص شدن متراژ کلی، طبق توافقات انجام شده از قبل جهت تسویه حساب مبلغ باقیمانده فرش سجاده ای (به صورت چک – نقد و یا اقساط)، فاکتور نهایی فرش ماشینی تقدیم خریداران محترم می‌شود.

 توجه داشته باشید که پس از پایان عملیات نصب، نصاب شرکت یک برگه جهت حسن انجام کار نیز به شما می‌دهد تا در صورت رضایت از فرش و نصب آن، برگه را امضا نمایید.

 در نهایت اضافات فرش سجاده (فرش‌های محرابی یا تشریفاتی سالم که در مسجد استفاده نشده) توسط نصاب به محل شرکت سبحان برگشت داده می‌شود.

فاکتور سجاده فرش‌های سفارشی

نمونه‌های فرش مسجد اجرا شده توسط شرکت سجاده فرش سبحان

نمونه جهت سفارش سجاده فرش
نمونه جهت سفارش سجاده فرش کاشان
مراحل سفارش فرش سجاده ای کاشان

ضمنا برای دریافت جدیدترین طرح‌های فرش سجاده مسجدی و مشاوره‌ی رایگان جهت خرید فرش برای مسجد یا نمازخانه، با مدیریت محترم فروش در تماس باشید:

جناب آقای سعید ایزدی؛  همراه: 09137292938 – تلفن کارخانه و مرکز خرید سجاده فرش کاشان: 03154750655

توجه: لازم به توضیح است که شرکت سجاده فرش سبحان به اقصی نقاط ایران جهت نصب فرش سجاده‌ای سفارش می‌پذیرد. 

Call Now Buttonتماس بگیرید