سوالات پرتکرار سجاده فرش

مشخصه‌هایی مثل تعداد تراکم، تعداد شانه، مواد اولیه (جنس نخ) و کیفیت بافت جزو موارد مهم در تعیین قیمت فرش سجاده ای است.

در حال حاضر به دلیل شرایط بازار (بی ثباتی قیمت‌ها)، فروش شرکت فرش سجاده‌ای سبحان به صورت نقدی هست؛ البته در صورت پرداخت چک با مهر مسجد، شرکت می‌تواند فروش 60% نقدی و مابقی طی یک یا دو فقره چک یک ماه به یک ماه را نیز قبول کند.

البته این موضوع را در نظر بگیرید که شما فرش مسجد را به صورت مستقیم از کارخانه و به صورت نقدی خریداری می‌کنید و این یعنی کمترین تعرفه‌ی ممکن با توجه به مشخصات سجاده فرش انتخابی برای شما اعمال می‌شود.

توجه: در صورت فراهم شدن شرایط و ثبات ارز و قیمت‌های بازار، فروش اقساط هم خواهیم داشت.

انواع نخ‌هایی که می‌توان با آن فرش‌های سجاده را بافت، شامل اکریلیک هیت ست، پلی استر، بی سی اف، پلی پروپیلن هستند که باعث تفاوت‌ها در تعرفه‌های فرش‌های سجاده‌ای می‌شوند. 

بهتر است بدانید که اکریلیک هیت ست بهترین نوع الیاف و مواد اولیه برای فرش و سجاده فرش می‌باشد، از همین رو قیمت‌های بالاتری هم دارند.

از مشخصات نخ‌های اکریلیک می‌توان به ضد حساسیت بودن، نرم بودن، کوبیده نشدن به مرور زمان و استحکام آن اشاره نمود.

شانه و تراکم از جمله مواردی است که روی تفاوت قیمت‌ها در فرش سجاده کاشان تاثیر دارد.

هر چه شانه و تراکم فرش بالاتر باشد، تراکم و فشردگی ریشه‌ها بیشتر می‌شود و علاوه بر اینکه به کیفیت و دوام و استحکام سجاده فرش کمک می‌کند، باعث سنگینی بیشتر و افزایش مواد اولیه مصرفی می‌شود.

همین عوامل باعث افزایش قیمت در فرش‌های ماشینی با شانه و تراکم‌های بالاتر می‌شود.

خیر، شما هر طرح و رنگی را که انتخاب بفرمایید، طبق تعرفه‌های اعلام شده توسط کارشناسان ما محاسبه خواهد گردید.

حتی شما می‌توانید طرح‌های اختصاصی یا تغییر در طرح‌های موجود شرکت را به صورت سفارشی درخواست کنید تا در سریعترین زمان ممکن برای شما طراحی کنیم.

با توجه به نوسانات قیمت مواد اولیه، که ارتباط مستقیم با دلار دارند، تعرفه‌های سجاده فرش‌ها، همواره در حال تغییر هستند، از این رو اگر تعرفه‌ها داخل سایت قرار داده شوند و بلافاصله تغییرات قیمتی ایجاد بشود، ما شرمنده‌ی شما عزیزان می‌شویم.

بنابراین با کارشناسان ما در ارتباط باشید، تا به روزترین و مناسب‌ترین تعرفه‌ها از کارخانه تقدیم شما گردد.

وقتی فرش با دستگاه‌های قدیمی‌تر و با مواد اولیه‌ی بی کیفیت‌تری بافته شود، مسلما هم قیمت آن کمتر و هم کیفیت آن پایین‌تر خواهد بود.

گاهی ممکن است ترکیبی از الیاف‌های مختلف به کار برده شود که این مورد هم می‌تواند روی قیمت نهایی تاثیرگذار باشد.

درجریان باشید بهترین حالت و کیفیت برای فرش‌های سجاده ای، 100% اکریلیک بودن آن است که تعرفه را کمی بالاتر می‌برد اما بهترین و بادوام‌ترین فرش مسجدی را به شما تحویل می‌دهد.

با توجه به این که خرید به صورت مستقیم از کارخانه صورت می‌گیرد و قیمت کف تقدیم شما می‌شود، برای متراژهای کمتر از 300 متر ارسال به عهده‌ی مشتریان عزیز خواهد بود؛ برای متراژهای بالاتر با مدیریت فروش شرکت ما در ارتباط باشید تا اطلاعات لازم را به دست آورید.

بله، شما می‌توانید با ارسال عکس مسجد یا نمازخانه‌ی خود را برای کارشناسان ما از طریق واتساپ یا تلگرام، طرح شبیه سازی شده و مفروش شده مسجد را قبل از ثبت سفارش ببینید.

قابل ذکر هست که این شبیه سازی طرح در مسجد و نمازخانه به صورت رایگان برای شما انجام خواهد شد.

بله، شرکت فرش سجاده سبحان دارای کادری مجرب جهت نصب فرش‌های محرابی و تشریفاتی می‌باشد که به صورت دقیق برش‌های دور ستون را انجام داده و فرش را فیت خود مسجد و نمازخانه به شما تحویل می‌دهد. 

اگر سوال دیگری دارید مطرح کنید تا با شما تماس بگیریم:

 
Call Now Buttonتماس بگیرید