یکپارچه

بِسْمِ ٱللّٰهِ ٱلرَّحْمٰنِ ٱلرَّحِيمِ


وَإِن يَكَادُ الَّذِينَ كَفَرُوا لَيُزْلِقُونَكَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّكْرَ وَيَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ  وَمَا هُوَ إِلَّا ذِكْرٌ لِّلْعَالَمِينَ

طرح‌های سجاده فرش یکپارچه و یک تکه برای مساجد و حسینیه‌ها

طراحی، تولید و بافت انواع فرش های یکپارچه و یک تکه در انواع نقش و نگار ها و رنگ بندی ها

فرش های یکپارچه و یک تیکه

  در طراحي يكپارچه نقشه فرشي جهت فضایی با متراژ معین از یک مسجد ، هر چند با وجود ستون ، قناسی ، فرورفتگي و برآمدگيهاي موجود در آن محل ، قسمتهاي مذكور به طرز زيبا و حرفه اي در طرح اوليه پيش بيني شده و پس از بافت ، بدون بروز هيچگونه خطا و لطمه اي به طرح فرش ، همگي در جاي خود قرار گرفته و به گونه اي ماهرانه به يكديگر متصل خواهند شد .
بدين ترتيب فرش كامل با طراحي اختصاصي و يكپارچه از آن محل ، تشكيل مي گردد . اين در حالي است كه پس از اتمام مراحل نصب فرش، اثری از محل اتصال قطعات فرش بر جاي نخواهد ماند . یک فرش کاملا به هم چسبیده و منسجم تشکیل میشود.

بدین ترتیب که محل مورد نظر پس از بررسی کارشناسی،طرح آن همراه با اندازه های ان برداشت شده و پس از انتخاب طرح و رنگ و نقشه اقدام به طراحی فرش یک تکه میشود . پس از مرحله طراحی نوبت به بافت فرش رسیده که این کار با دستگاه های پیشرفته بافندگی این کار صورت می پذیرد. پس از بافت نوبت به انتقال فرش ها به محل مورد نظر است که باید توسط رفوگران ماهر و حرفه ای تکه های فرش در جای خود قرار گرفته و به شیوه خاصی به یکدیگر متصل گردد طوری که هیچ گونه اثری از محل اتصال قطعات فرش برجای نخواهد ماند.

ضمنا جهت دریافت جدیدترین طرح های فرش سجاده ای مسجدی و مشاوره رایگان جهت خرید سجاده فرش مسجد با مدیریت محترم فروش در تماس باشید :


جناب اقای سعید ایزدی  همراه : 09137292938 – تلفن کارخانه و مرکز خرید سجاده فرش : 03154750655