خرید سجاده فرش از کارخانه

خرید سجاده فرش از کارخانه

برای خرید سجاده فرش به دو روش زیر می‌توانید اقدام کنید:

 

به طور کلی پیشنهاد ما این است که اگر فرصت کافی دارید حتما به کارخانه مراجعه کنید تا علاوه بر دیدن نمونه‌های بافته شده، همانجا بر سر قیمت و سایر موارد با مدیریت شرکت به توافق کامل برسید.

ولی در خیلی از موارد به دلیل دوری مسافت تا کارخانه و نداشتن زمان کافی مجبور به خرید از راه دور هستید که از طریق تلفن و شبکه‌های اجتماعی می‌توانید با مدیریت فروش شرکت سبحان در ارتباط باشید و سفارشتان را ثبت کنید.

خرید سجاده فرش

چرا خرید سجاده فرش از کارخانه؟

ما همواره برای خرید جزئی‌ترین لوازم هم به دنبال حذف واسطه‌ها هستیم چه برسد به خرید فرش سجاده ای. همانطور که اطلاع دارید متراژ مساجد و نمازخانه‌ها معمولا بالاست و حالا تصور کنید برای متراژ 200 تا 300 مترمربع بخواهید از یک واسطه خرید کنید که در این صورت حداقل بین 3 تا 5 میلیون تومان هزینه‌ی بیش‌تری را نسبت به قیمت درب کارخانه خواهید پرداخت.

خرید سجاده فرش از کارخانه علاوه بر پایین‌تر بودن قیمت تمام شده مزایای دیگری نیز دارد که در ادامه برای شما لیست کرده‌ایم:

  1. دارا بودن حساب رسمی و شرکتی برای پرداخت‌های قانونی: بسیاری از ارگان‌های دولتی برای خرید فرش نمازخانه، نیاز به فاکتور قانونی از طرف شرکت تولیدکننده دارند و یا برخی نیاز به ثبت سفارش در سامانه به صورت آنلاین دارند که در تمامی موارد، شرکت سبحان نیازهای شما را به راحتی برآورده خواهد کرد.
  2. داشتن طرح و رنگ‌های فرش مسجدی مخصوص و متنوع: شرکت سبحان با فعالیت بیش از 10 ساله‌ی خود، طرح و نقشه‌های بسیاری را جهت بافت به صورت آماده دارد که متناسب با سلیقه‌ها و فرهنگ‌های مختلف می‌باشد.
  3. امکان بافت سفارشی و بدون محدودیت: شما با سفارش از کارخانه هیچ‌گونه محدودیت در متراژ نخواهید داشت؛ حتی امکان بافت برای راه پله و داخل محراب هم خواهد بود. همچنین در صورتی که یک طرح خاص مدنظر شما باشد، توسط طراح آن را تبدیل به نقشه و آماده‌ی بافت می‌کنیم.
  4. هزینه‌ی نصب رایگان برای خرید سجاده فرش بالاتر از 100 متر مربع: شرکت ما با داشتن نصاب حرفه‌ای جهت نصب فرش سجاده ای، برای متراژهای نسبتا بالا، به صورت رایگان آماده‌ی خدمت رسانی می‌باشد.

 

حال شما را به دیدن فیلم کوتاهی از بافت فرش سجاده در کارخانه دعوت می‌کنیم تا با نحوه‌ی بافت و محیط کارخانه آشنایی نسبی پیدا کنید:

پخش ویدیو

مراحل خرید سجاده فرش از کارخانه

پیش از خرید نیاز هست که از قیمت فرش مسجدی آگاهی پیدا کنید و با مدیریت فروش شرکت برای پرداخت نقدی و یا اقساطی به توافق کامل برسید. قیمت فرش ماشینی به سه عامل زیر بستگی دارد:

  1. جنس نخ: جنس نخ‌های مختلفی در بافت فرش ماشینی کاربرد دارند که مهم‌ترین آن‌ها فرش سجاده اکریلیک و پلی استر است. در حال حاضر الیاف اکریلیک دارای بالاترین کیفیت می‌باشد و هزینه‌ی بیش‌تری نسبت به بقیه‌ی نخ‌ها در بر خواهد داشت.
  2. شانه و تراکم: به گره‌های در عرض و طول فرش ماشینی شانه و تراکم می‌گوییم؛ حال هر چقدر تعداد این گره‌ها بیش‌تر شود، کیفیت بالاتر رفته و بالطبع برای خرید سجاده فرش، قیمت هر مترمربع نیز بیش‌تر خواهد شد. به طور مثال فرش سجاده ای 700 شانه در مقایسه با فرش 500 شانه، در هر مترمربع 200 گره بیش‌تر دارد که باعث بالا رفتن کیفیت فرش ماشینی می‌گردد.
  3. وزن فرش: هر چقدر وزن فرش بالاتر می‌رود نشاندهنده‌ی این است که مقدار بیش‌تری نخ در بافت به کار رفته است. امروزه وزن استاندارد فرش برای هر 12 متر مربع، حدودا بین 38 تا 40 کیلو می‌باشد.

با مشخص کردن 3 مورد بالا تقریبا قیمت هر مترمربع فرش برای مسجد شما نیز تعیین خواهد شد؛ به همین منظور برای دیدن لیست قیمتی کامل بر روی دکمه‌ی سبزرنگ زیر می‌توانید کلیک کنید:

خرید فرش سجاده از کارخانه

4 گام خرید سجاده فرش

1. طول و عرض مسجد را متر کنید:

برای این‌که بافت فرش به طور دقیق انجام گیرد نیاز هست که متراژ دقیق را به ما اعلام کنید تا کم و یا زیاد بافته نشود. به این منظور یک نقشه‌ی ساده بر روی کاغذ رسم کنید و ابعاد مسجدتان را همراه با جهت قبله در آن مشخص کنید. سپس نقشه را برای مدیریت فروش شرکت ارسال کنید تا محاسبه‌ی دقیقی از متراژ مورد نیاز شما را انجام دهد.

2. طرح و رنگ مناسب را انتخاب کنید:

طرح‌های متنوعی مخصوص فرش مسجد وجود دارند که متناسب با محیط اماکن مقدس بافته می‌شوند و در هنگام خرید سجاده فرش از کارخانه می‌توانید متناسب با سلیقه‌ی هیات امنا و یا فرهنگ مردم آن منطقه، طرح و رنگ دقیق را انتخاب کنید. این طرح‌ها را از نظر ساختاری می‌توان به 2 دسته‌ی کلی تقسیم‌بندی کرد:

  1. فرش محرابی سجاده ای
  2. فرش مسجد بدون محراب

 

طرح‌های محرابی که مشخصا دارای یک نقش محراب به عنوان طرح اصلی هستند و طرح‌های غیرمحرابی هم شامل طرح‌های تشریفاتی تک حاشیه و همچنین طرح‌های یکپارچه خواهند بود. برای دیدن همه‌ی نقشه‌های موجود بر روی دکمه‌ی زیر کلیک بفرمایید:

خرید سجاده فرش مسجد

3. پیش‌پرداخت جهت خرید سجاده فرش

پس از اینکه متراژ فرش مورد نیاز مشخص شد و طرح و رنگ نهایی را انتخاب کردید، مدیریت فروش یک پیش فاکتور برای شما تنظیم می‌کند که مشخصات کاملی چون تعداد شانه و تراکم، جنس نخ، متراژ و قیمت هر مترمربع در آن ذکر می‌گردد. با تایید مشخصات و توضیحات در پیش فاکتور توسط شما (متولیان یا هیات امنای مساجد)، مبلغ توافقی بیعانه را به حساب شرکت واریز می‌کنید تا سفارش ثبت نهایی شده و وارد صف بافت گردد.

خرید فرش سجاده ای از کارخانه

4. ارسال و نصب فرش سجاده

پس از اینکه بافت فرش‌ها به پایان رسید، از طرف شرکت با شما تماس گرفته می‌شود تا نحوه‌ی حمل هماهنگ شود که از طریق باربری ارسال کنیم و یا به صورت دربستی. همچنین اگر برای نصب سجاده فرش نیاز به نصاب داشته باشید، نصاب شرکت سبحان به همراه فرش‌ها به محل مسجد و یا نمازخانه اعزام می‌شود تا برش‌ها و دوردوزی‌های لازم را در آنجا انجام دهد و کاملا فیت مسجد تحویل شما بدهد.

در پایان به منظور اتمام پروسه‌ی خرید سجاده فرش از کارخانه سبحان، برگه‌ی حسن نیت کار و همچنین فاکتور نهایی جهت تسویه‌ی کامل (به صورت نقد یا اقساط) تحویل شما می‌گردد.

Call Now Buttonتماس بگیرید