fa en ar
جمعه 4 مهر 1399

فروش اینترنتی فرش سجاده ای مسجدی ،سجاده فرش کاشان ، تابلوفرش ماشینی ، تولید فرش سجاده ای مسجد ، لیست قیمت فرش سجاده ای مساجد، فرش ماشینی

سجاده فرش کاشان

فرش سجاده ای

رول مسجدی

فرش پاریس

فرش سجاده ای مشهد

قیمت سجاده نماز ی

فرش مسجد ی

فرش سجاده ای نگین مشهد
قیمت فرش سجاده ای مساجد
فرش سجاده ای ستاره کویر یزد
پاریس کارپت
قیمت فرش دستباف با فرش ماشینی برابری می‌کند

رئیس شرکت سهامی فرش ایران با تاکید بر اینکه قیمت فرش دستباف با فرش ماشینی برابری می‌کند، گفت: فرش دستباف یک کالای مصرفی نیست و مردم می‌توانند فرش مستعمل خود را به بهایی بیش از قیمت خرید بفروشند و سرمایه خود را از دست ندهند.

محمدرضا عابد در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: در سال‌های اخیر، نگاه سهل انگارانه بخشی از بدنه تولید فرش دستباف که برای کاستن از قیمت تمام شده محصول، رو به کاهش کیفیت آورده‌اند، نگرشی را در بین مردم ترویج داده است که فرش دستباف، کالایی مصرفی است و دیگر به عنوان یک کالای سرمایه‌ای از آن یاد نمی‌شود؛ در حالی که مردم می‌توانند هر زمان که اراده کنند، فرش مستعمل خود را به بهایی اغلب بیشتر از قیمت خرید بفروشند و سرمایه خود را از دست ندهند.

وی تصریح کرد: ترویج این نگاه سبب شده تا مردم به خرید فرش‌های ماشینی رو آورند در حالی که گاه قیمت فرش‌های ماشینی، هم سطح قیمت یک تخته فرش دستباف است، اما مردم تصور می‌کنند که فرش دستباف حتما قیمتی دارد که از توان خرید آنها خارج است.

وی تاکید کرد: مشتریان فرش دستباف ایران باید آگاه باشند که به خانه آوردن فرش دستباف تنها خرید نیست، بلکه یک سرمایه‌گذاری نیز هست.

رئیس شرکت سهامی فرش ایران با اشاره به فرصت ایجاد شده در جشنواره فروش فرش دستباف برای مردم گفت: این جشنواره 22 اسفند ماه به پایان می‌رسد و مردم در فرصت باقیمانده می توانند با مراجعه به فروشگاه‌های منتخب از این فرصت بهره‌مند شود.

به گفته عابد، تنوع فرش دستباف به لحاظ قیمت، طرح و نقش در کشور آنقدر بالاست که هر خانوار ایرانی می‌تواند به راحتی با همان هزینه‌ای که برای خرید فرش ماشینی می‌کند، یک تخته فرش دستباف بخرد.


 
چاپ Bookmark and Share تعداد نمایش : 4,512 30 خرداد 1393 زمان 04:45 ب.ظ
در حال بارگزاری...