قیمت فرش ماشینی

قیمت فرش سجاده ای مسجدی به چه چیز هایی بستگی دارد؟

بهترین برند یا مارک فرش سجاده ای کدام است ؟
فرش سجاده ای مشهد بهتر است یا سجاده فرش کاشان؟
فرش سجاده ای 700 شانه بهتر است یا سجاده فرش 500 شانه ؟
بهترین تراکم فرش سجاده ای کدام است ؟
فرش سجاده ای ماشینی با نخ اکریلیک بهتر است یا پلی استر ؟
نخ ورجین یا ورژن در فرش ماشینی چیست ؟

این سوالاتی هست که در این مطلب امروز انشاالله در مورد ان توضیح خواهیم داد.
1- لیست قیمت فرش سجاده ای مسجدی یا نمازخانه به چه چیز هایی بستگی دارد ؟
*اصولا شانه، تراکم و جنس نخ و سیستم بافت فرش ماشینی در تعیین قیمت فرش ماشینی و سجاده فرش مسجد تاثیر بسزایی دارد. هرچه شانه و تراکم فرش ماشینی بالاتر باشد فرش ریزبافت تر شده و قیمت فرش سجاده ای و یا قیمت سجاده فرش بالاتر می رود. و همینطور جنس و قیمت نخ آکریلیک به مراتب بالاتر از جنس و قیمت نخ پلی استر در فرش ماشینی می باشد.
لذا توصیه ما به خرید اران فرش سجاده ای ماشینی 700 شانه با تراکم 2250 با نخ صد در صد اکریلیک می باشد که می توانید بهترین کیفیت ان را از شرکت سجاده فرش پاریس با تماس با مدیریت فروش خرید نمایید.

2- بهترین برند یا مارک فرش سجاده ای کدام است ؟
* اصولا تولید کنندگان فرش سجاده ای و فرش ماشینی در کشور بسیارند و حدود 90 درصد تولید کنندگان فرش ماشینی در کاشان و آران و بیدگل هستند. شرکت های سجاده فرش پاریس، سجاده فرش سبحان، سجاده فرش ثریا کویر کاشان از جمله تولید کنندگان حرفه ای فرش سجاده ای مساجد با قیمت های مناسب هستند. ضمنا وب سایت فرشواره هم یکی از فروشندگان مهم فرش ماشینی ، تابلوفرش و فرش مساجد نیز می باشند.

3- فرش سجاده ای مشهد بهتر است یا سجاده فرش کاشان؟
* کاشان بزرگترین قطب تولید فرش ماشینی کشور به شمار می اید. استان کاشان با داشتن بیش از 1200 شرکت فرش ماشینی اعم از کوچک و بزرگ یکی از استان های پیشرو در صنعت فرش ماشینی به شمار می اید کما اینکه اولین کارخانه جات فرش ماشینی کشور در استان کاشان احداث شد. فرش کاشان تخصصی تر و حرفه ای تر فرش مشهد به شمار می رود چرا که بیاری از تکنیک های بافت ، دانش تخصصی فرش ماشینی و نقشه فرش ماشینی به سراسر ایران و دنیا از استان کاشان صادر می شود.

4- فرش سجاده ای 700 شانه بهتر است یا سجاده فرش 500 شانه ؟
* به طور حتم فرش مسجد 700شانه به نسبت سجاده فرش 500 شانه به واسطه تراکم های بالاتر و ریزبافت تر بودن ان پرطرفدارتر بوده و بیشتر توصیه می گردد. 

5-بهترین تراکم فرش سجاده ای کدام است ؟
* در فرش سجاده ای مسجدی 500 شانه بهترین تراکم 1000 و 1200 می باشدو در سجاده فرش 700 شانه ماشینی تراکم 2250 و 2100 بهترین تراکم تولیدی می باشد.

6- فرش سجاده ای ماشینی با نخ اکریلیک بهتر است یا پلی استر ؟
* فرمول ساخت نخ اکریلیک بسیار پیچیده تر از فرمول ساخت نخ پلی استر می باشد لذا قیمت فروش نخ اکریلیک فرش ماشینی به نسبت قیمت فروش نخ پلی استر یا پلی پروپیلن بیشتر می باشد و از نرمی لطافت و دوام بیشتری برخوردار است.

7- نخ ورجین یا ورژن در فرش ماشینی چیست ؟
* نخ ورجین در فرش ماشینی کیفیتی نو و تازه می باشد که اخیرا تولید ان بسیار شده و کیفیتی شبیه به بین نخ اکریلیک و نخ پلی استر دارد. نخ ورژن هم مثل نخ پلی استر بعد از مدتی کوبیده می شود و بعضا به دلیل شباهت بسیار ان با نخ اکریلیک اشتباه گرفته می شود.