فرش مسجد طرح محتشم

فرش سجاده ای مسجدی طرح محتشم, فرش نمازخانه

فروش اینترنتی فرش سجاده ای مسجد و سجاده فرش کاشان با بهترین لیست قیمت فرش مسجد در تهران یزد مشهد اصفهان شیراز تبریز ارومیه

شرکت سجاده باف پاریس کارپت کاشان از جمله بزرگترین تولید کنندگان باسابقه و مطرح در زمینه بافت و طراحی فرش محرابی مساجد می باشد که از طراحی بافت و نصب آن در شرکت فرش سجاده ای پاریس انجام می شود. در این مقاله قصد معرفی یک  از محصولات پر فروش فرش مسجد می پردازیم.

فرش مسجد ی طرح محتشم کاشان (طرح جدید )

این طرح از جمله طرح های پرفروش فرش مسجد محسوب می شود که طراحی آن توسط شرکت سجاده فرش پاریس انجام شد و شرکت های بسیاری از طرح اولیه فرش پاریس کاشان کپی و بافت انجام دادند. این طرح فرش محرابی با گل های درشت در حاشیه و طرح ریز در متن زمینه آن زیبایی خاصی به مساجد می دهد. ابعاد فرش سجاده ای و یا اندازه فرش مسجدی به ازای یک نفر 125 سانتی متر در 64 سانتی متر میباشد که به درخواست خرید اران محترم میتوان اندازه را تغییر داد.

رنگهای قابل بافت برای فرش محرابی طرح محتشم کاشان سبز یشمی – آبی فیروزه ای – قرمز یا لاکی زرشکی و گردویی یا شکلاتی می باشد گه پرفروشترین آن سبز یشمی می باشد چراکه به لحاظ تیره بودن کمتر کثیفی را به خود نمایش می دهد.

کیفیت بافت این فرش سجاده ای مسجدی 700 شانه دستبافت گونه با نخ اکریلیک 100درصد و هیت ست شده می باشد که با تراکم های 2250 – 2550 و 2100 و 1800 بافت و تولید میگردد. لازم به ذکر است که فرش ماشینی 700 شانه تراکم 2250 با کیفیت ترین فرش جهت مساجد و فرش نمازخانه های می باشد.
شرکت فرش پاریس کاشان از نصاب های زبده و مجرب جهت نصب فرش استفاده می کند که کیفیت نصب و اجراب فرش مسجدی در حد ممکن بالا می رود.
خریداران محترم می توانند جهت خرید فرش سجاده ای با مدیریت فروش فرش سجاده ای کاشان در تماس باشند تا محصولات خود را به صورت فروش اینترنتی فرش سجاده ای خرید نمایند.

ضمنا می توانید از طریق واتس اپ قیمت سجاده فرش مسجدی و طرح های جدید فرش محرابی و فرش تشریفات را دریافت نمایید.
تلفن کارخانه : 03154750655
تلفن مشاوره و خرید فرش مسجد : 09137292938 ( آقای سعید ایزدی )
آدرس کارخانه : کاشان – شهرک صنعتی سلیمان صباحی بیدگلی – بلوار کارگر – فرعی چهارم میدان توحید