فرش مسجدی طرح طاها

قیمت فرش سجاده ای مسجدی طرح طاها

فرش سجاده ای طرح محرابی طاها + قیمت فرش مسجدی و سجاده فرش مساجد

کارخانه و شرکت تولیدی سجاده فرش پاریس کارپت کاشان
بزرگترین و برترین برند و مارک تولیدی فرش سجاده ای کاشان و فرش نمازخانه ها

معرفی طرح و نقشه فرش محرابی طرح طاها

فرش سجاده  طرح طاها از طرح های زیبای شرکت سجاده فرش پاریس می باشد که به صورت اختصاصی توسط این شرکت طراحی و تولید شد که  برخی شرکت های رقیب با کپی از این طرح  ، اقدام به بات آن می کنند که به لحاظ قانونی خالی از اشکال نیست.

شرکت فرش ماشینی پاریس از جمله شرکت های پیشرو در طراحی و تولید فرش سجاده ای مساجد با طرح های نو و جدید می باشد که در سال های 1399 و 1398 از جمله شرکت های پر افتخار در تولید فرش مسجد می باشد.
فرش سجاده ای طرح طاها با داشتن گل و بوته های شبیه فرش ماشینی افشان طرح خاص و بینظیری خلق کرده است که زیبایی خاصی را برای فرش مسجد و یا فرش نمازخانه بوجود می اورد. این مدل از طرح سجاده فرش محراب نقش به علت گل های ریز، خورده ریز هایی که روی فرش مسجدی ریخته می شود کمتر نمایش می دهد.

این مدل از فرش مسجدی به صورت فرش ماشینی 700شانه تراکم 2550 و تراکم 2250 و تراکم 2100 و همینطور دیگر تراکم ها تهیه و بافت می گردد که نخ استفاده شده در بافت این فرش سجاده متری نخ آکریلیک 100درصد هیت ست شده بدون پرز می باشد.
لیست قیمت فرش سجاده ای و همینطور قیمت فرش مسجدی را به علت نوسانات قیمت مواد اولیه می توانید به صورت آنلاین و 24 ساعته با مدیریت فروش فرش سجاده ای کاشان در تماس باشید و آخرین تصاویر از محصولات و قیمت سجاده فرش کاشان را دریافت نمایید. قیمت فرش مسجدی بسته به تراکم شانه و جنس نخ می تواند متغییر باشد.

رنگ بندی های پر خرید فرش مسجد به ترتیب اولویت : 
1- سبز یشمی
2- آبی فیروزه ای
3- قرمز – لاکی زرکشی
4- گردویی شکلاتی
5- سورمه ای

ضمنا جهت خرید فرش سجاده ای مساجد نیازی به خرید حضوری نست چرا که شرکت سجاده فرش پاریس سفارش شما را به صورت غیر حضوری ثبت کرده و پس از بافت سجاده متری آن را به محل نصب توسط نصاب ماهر ارسال می نماید.