فرش مسجدی طرح جنت

شرکت سجاده فرش پاریس کارپت کاشان تولید کننده برتر فرش مسجدی  و نمازخانه ها

فرش مسجدی طرح جنت از جمله طرح های جدید و خریداران خاص خود را دارد. این فرش محرابی با داشتن طرح شمسه در زمینه خود زیبایی منحصر به فردی را ایجاد می کند همانطور که در طرح های سجاده فرش طرح خضرا و در طرح سجاده فرش آریا می توان مشاهده کرد.

رنگ های پرفروش این طرح فرش مسجدی می توان به سبز یشمی آبی فیروزه ای قرمز لاکی جگری یا زرشکی و گردویی اشاره کرد.
فرش ماشینی 700 شانه با تراکم 2250 پر فروش ترین کیفیت بافت فرش سجاده ای می باشد که اکثر هییت امنای مساجد آن را سفارش می دهند. لذا پیشنهاد شرکت ما هم برای خریداران محترم همین مورد نیز می باشد.

نحوه ی سفارش اینترنتی فرش سجاده ای

جهت بازدید از کارخانه سجاده فرش پاریس کارپت کاشان می توان با هماهنگی مدیریت محترم ( جناب اقای سعید ایزدی) به قسمت واحد تولید فرش سجاده کاشان مراجعه فرمایید تا نمونه های بافته شده ی بیشتری از انواع فرش محرابی و تشریفاتی را از نزدیک مشاهده کنید.

خرید اینترنتی فرش سجاده ای از شرکت فرش پاریس:

فروش سجاده فرش پاریس کارپت مستقیما از کارخانه صورت می گیرد؛ به منظور خرید غیر حضوری فرش سجاده برای مسجد و یا نمازخانه، می توانید از طریق تماس با شماره های موجود در سایت و طی کردن مراحل زیر سفارش اینترنتی خود را ثبت بفرمایید:

ابتدا متراژ دقیق مسجد و نمازخانه نیاز می باشد؛ برای این امر می توانید روی کاغذ به صورت ساده یک شکل مستطیل و یا مربع رسم کنید و علاوه بر ذکر متراژ هر ضلع از مسجد ، بر روی آن جهت قبله را هم تعیید کنید؛ دقت داشته باشید که نیازی به رسم ستون های داخل مسجد نیست.
سپس  انتخاب تعداد شانه و تراکم مورد نظر شما برای بافت سجاده فرش مسجدی خواهد بود؛ در صورتی که اطلاعات دقیقی در مورد شانه و تراکم ندارید می توانید از طریق تماس با کارخانه سجاده باف پاریس، از مشاوره ی کارشناسان ما بهره مند شوید.
 در انتها انتخاب طرح و رنگبندی فرش سجاده ای محرابی و یا تشریفاتی به عنوان گام بعدی خواهد بود؛ طرح های محرابی و تشریفاتی هم در وبسایت رسمی ما و هم در کانال شبکه های اجتماعی ما موجود هست که می توانید مشاهده کنید.

خریداران محترم جهت سفارش فرش سجاده ای می توانند با مدیریت فروش در تماس باشند.