فرش سجاده ای رضوان

فرش سجاده ای مسجد طرح رضوان 700 شانه تراکم 2250 نخ اکریلیک

فرش سجاده ای محرابی طرح رضوان یکی از طرح های پر فروش فرش سجاده ای کاشان محسوب می شود.این طرح های محرابی توسط دستگاه های بافندگی آلمانی و بلژیکی تولید می شود. طراحی این سجاده فرش های محرابی مسجدی توسط طراحان فرش سجاده در کاشان صورت می گیرد. سجاده فرش مسجدی  طرح محرابی در متراژ های بالا و پایین تولید می شوند. از این فرش سجاده ای مساجد برای پوشش دهی مساجد و نماز خانه ها استفاده می شود.

فرش سجاده ای طرح رضوان

بی شک فرش مصلی و نماز خانه طرح رضوان را می توان بین 5 طرح زیبا و پر فروش فرش سجاده ای کاشان در فرش محرابی قلمداد کرد؛ این نقشه ی زیبا توسط طراحان شرکت فرش سجاده پاریس کارپت کاشان برای تولید و بافت 700 شانه در تراکم های متفاوت طراحی گردیده است.
 
4 رنگ بندی اصلی و پر فروش که بر اساس نمای داخلی مساجد و نمازخانه ها بافته می شوند شامل:
سبز یشمی یا سبز عربی یا عربستانی
آبی فیروزه ای
قرمز روناسی
گردویی یا شکلاتی

نکته: دقت داشته باشید که  فرش حسینیه و فرش های تشریفاتی جهت مساجد و فرش نمازخانه ها با طرح رضوان برای متراژهای بالاتر از 500 متر مربع، علاوه بر رنگ بندی های فوق، با رنگ های زمینه ی سفارشی مانند گردویی نیز قابلیت بافت خواهد داشت.

فرش مسجدی طرح رضوان چند شانه و با چه تراکمی بافته می گردد؟

این سجاده فرش محرابی کاشان همانطور که در ابتدا هم گفته شد، به صورت 700 شانه ی واقعی بافته می شود؛ همچنین با توجه به بودجه ی تخصیص یافته ی مساجد و نمازخانه ها قابلیت تولید در 4 تراکم متفاوت را دارا می باشد:
1800
1950
2100
2250
2550

لیست قیمت فرش سجاده ای مسجدی طرح رضوان کاشان چقدر است؟

اولین نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که بدانید قیمت فرش سجاده محرابی کاشان بر اساس هر متر مربع محاسبه می شود و نه متر طول.

1. جنس نخ اکریلیک هیت ست شده:
 بهترین جنس نخ برای بافت فرش نمازخانه، نخ اکریلیک است که دارای نرمی و انعطاف خاصی بوده و کاملا مناسب برای نماز گزاران می باشد؛ قابل ذکر است که این نوع گران قیمت ترین جنس نخ فرش ماشینی است.

نکته: دقت داشته باشید که کارخانه فرش سجاده ای پاریس از نخ 100% اکریلیک هیت ست شده برای فرش‌های 700 شانه استفاده می کند و بدون هیچ گونه پرزی می باشد.

هزینه ی حمل و نصب سجاده فرش کاشان:

این هزینه هم که باید به عنوان هزینه ی پس از بافت فرش مسجد در نظر گرفته شود؛ معمولا برای متراژهای بالا، شرکت فرش سجاده ای پاریس کارپت هزینه های مربوط به نصاب را می پردازد و هزینه ی حمل هم بستگی به شهر مقصد خواهد داشت.طبق هزینه باربری

ابعاد فرش سجاده ای مسجدی برای یک نفر چقدر است ؟

عرض سجاده فرش به صورت رول آزاد 1/25 متر
فرش سجاده تک محرابی 1/25 متر 64 سانتیمتر 

ضمنا شرکت سجاده فرش پاریس کارپت کاشان فروش اینترنتی فرش سجاده ای مسجدی را به صورت تلفنی هم جهت رفاه حال خرید اران فرش مسجدی انجام می دهد.