سجاده فرش کاشان طرح سلطان

شرکت سجاده فرش کاشان ( پاریس کارپت ) تولید کننده برتر انواع فرش مساجد

می توان از شرکت سجاده فرش کاشان ( پاریس کارپت ) به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان فرش سجاده ای مساجد و نمازخانه ها یاد کرد که با سابقه طلانی در امر تولید بافت و طراحی و نصب فرش مساجد به یکی از بزرگترین و برترین تولید کنندگان کشوری مبدل گشته و محصولات متنوع خود را در ایران و خارج از ایران به فروش می رساند. از جمله تولیدات خاص این شرکت می توان به فرش ماشینی 700 شانه و فرش ماشینی 500 شانه اشاره کرد که با انواع نخ آکریلیک و نخ ورجین یا نخ ورژن تهیه و تولید می کند.

تصاویر سجاده فرش کاشان طرح سلطان در رنگبندی های متفاوت
طرح محرابی سلطان از جمله طرح های با سابقه در فرش سجاده ای مساجد می باشد ، این طرح با گل های ریز شبیه به فرش ریز ماهی طرح خاص و چرک تابی بوجود اورده است که طرفداران خاص خود را دارد و همچنین این طرح در زمینه وسط آن از دو ترنج بهره گرفته شده است به طوری که جزو معدود طرح های فرش مسجدی با دو ترنج در وسط می باشد. 
پر فروش ترین رنگی که کلا در فرش مساجد و فرش نمازخانه ها استفاده می گردد رنگ سبز یشمی می باشد که به علت چرک تاب بودن آن طرفداران زیادی دارد و کثیفی را کمتر به خود نمایش می دهد. رنگ پرفروش بعدی که در رده دوم قرار می گیرد می توان به آبی فیروزه ای اشاره کرد.

بهترین کیفیت و بهترین شانه و تراکم سجاده فرش کاشان چیست :
پیشنهاد شرکت جهت خرید اینترنتی فرش سجاده ای مساجد، فرش ماشینی 700 شانه با تراکم 2250 می باشد که با نخ اکرولیک بافته شده باشد. این نوع فرش جزو بهترین مارک و برند فرش جهت فرش مسجدی می باشد که عمر دوام و ماندگاری و همینطور زیبایی خاص و منحصر به فردی دارد خصوصا اینکه طرح های خاص استفاده گردد. که با مشاوره با مدیریت فروش می توانید راهنمایی های لازم ا در این خصوص به صورت رایگان دریافت کنید.