سجاده فرش های پرفروش (سجاده فرش مسجدی پرفروش – فروش اینترنتی فرش سجاده ای مساجد)

سجاده فرش مسجدی پرفروش - فروش اینترنتی فرش سجاده ای مساجد

کارخانه و شرکت سجاده فرش مسجدی پاریس کارپت کاشان تولید کننده تخصصی و حرفه ای فرش سجاده ای مساجد و فرش نمازخانه ها افتخار دارد در مفروش نمودن فرش مساجد سهمی عمده را عهده دارد. این شرکت جهت رفاه حال خریدران محترم به لحاظ لیست قیمت فرش سجاده ای مسجدی و خرید مستقیم از شرکت سجاده باف کاشان اقدام به فروش اینترنتی فرش سجاده ای مساجد نموده که به راحتی خریداران محترم می توانند با مدیریت فروش تماس حاصل نموده و پس از دریافت مشاوره رایگان 24 ساعته از جدیدترین محصولات فرش سجاده, مطلع شوند.

به منظور تصمیم بهتر جهت خرید فرش سجاده ای مسجدی و فرش سجاده ای نمازخانه برخی از پر فروش ترین محصولات فرش سجاده  نمایش داده می شود. پر فروش ترین محصولات سجاده فرش به ترتیب اولویت نمایش داده خواهد شد. البته که تصاویر و طرح فرش محرابی های بیشتر را نیز می توانید با تماس با مدیریت محترم فروش  بر روی گوشی موبایل خود دریافت نمایید.

اولویت اول مشتریان : سجاده فرش مسجد طرح رضوان

پرفروش ترین رنگ در مورد فرش مساجد می تواند رنگ سبز یشمی باشد چرا که فضای روحانی خاصی می دهد و رنگ چرک تابی می باشد و کثیفی را کمتر نمایش می دهد. سپس رنگ آبی فیروزه ای میباشد که رنگ نسبتا پر فروش می باشد.

از 4 رنگ بالا طرح رضوان آبی فیروزه ای و سبز یشمی جزو پرفروش ترین رنگ ها در این طرح می باشد. ضمنا رنگ های سفارشی و خاص با طرح فرش سجاده رضوان به سفارش مشتری قابل بافت می باشد.

اولویت دوم مشتریان : سجاده فرش مسجد طرح ثریا

این طرح(طرح ثریا ) هم مثل طرح رضوان آبی و سبز جزو پرفروش ترین رنگ بندی های این طرح می باشد. این طرح به واسطه استفاده از رنگ سورمه ای تیره تر به نظر می رسد و چرک تاب تر می باشد.

اولویت سوم مشتریان : فرش سجاده ای, طرح (بدون محراب) نگین زمرد

فرش سجاده ای, طرح نگین زمرد بدون محراب با داشتن تک حاشیه از جمله طرح های پرفروش بدون محرابی می باشد که طرفداران خاص خود را دارد.

طرح های پیشنهادی شرکت سجاده فرش پاریس کارپت کاشان :
اولین پیشنهاد: فرش مسجدی طرح محتشم با رنگ بندی های آبی – سبز – قرمز لاکی روناسی – گردویی – آبی کاربنی
از جمله طرح های جدید و بسیار محبوب این شرکت می باشد.

همانطور که ملاحظه می فرمایید طرح بسیار گیرا و جالب است مخصوص فرش نماز خانه های ادارات و فرش مساجد که با انواع تراکم و شانه بافت می شود.

Call Now Buttonتماس بگیرید