سجاده فرش طرح خضرا

قیمت فرش سجاده ای کاشان طرح خضرا

شرکت سجاده بافی پاریس کارپت کاشان تولیدکننده و فروش فرش سجاده ای مساجد با بهترین قیمت سجاده فرش کاشان

شرکت فرش سجاده ا‌ی پاریس کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه معتبر نساجی تایید می‌گردد، بهترین فرش سجاده ای زمرد مشهد و یا سجاده فرش کاشان را با بهترین قیمت فش سجاده ای در تهران و ستاره کویر یزد در اختیار خرید اران قرار دهد.

نخ به کار رفته در فرش سجاده‌ای طرح خضرا:

نخ اکریلیک به کار رفته در سجاده فرش محرابی خضرا صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این مورد به معنای بدون پرز بودن فرش مسجد برای نمازگزاران خواهد بود.

ماشین الات بافندگی فرش سجاده ای کاشان:

 بافت فرش سجاده ای یا فرش مسجدی کاشان با استفاده از به روز ترین ماشین ‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل بلژیک و  تکسیما المان و شونهر آلمان صورت می‌گیرد. به طوری که فرش سجاده ای مساجد طرح خضرا شبیه به فرش های دستباف شبیه می باشد.

شانه ، تراکم در فرش محراب دار طرح خضرا:

فرش محرابی  یا فرش محراب دار طرح خضرا در تراکم‌های 800، 1000، 1200، 2100، 2250 و 2550 و به صورت 440 شانه، 500 شانه و 700 شانه تولید می‌شود . باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد در تکایا یا مصلی ها یا حسینیه ها، نمازخانه ها و مصلی ها از خرید فرش مسجد با تراکم پایین پرهیز کنید.

ابعاد فرش سجاده‌ای و قیمت سجاده فرش محرابی در طرح های مختلف:

ابعاد فرش سجاده ای برای هر رول فرش مسجد دارای عرض ثابت 125 سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه ، هر اندازه و ابعادی که مد نظر باشد، می‌باشد.

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگ ترین تولید کننده ی سجاده فرش و همچنین پایتخت فرش ماشینی یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما فرش نمازخانه ای را مستقیما از کارخانه ی فرش پاریس کارپت کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت فرش مسجدی طرح خضرا در اختیار شما قرار می‌گیرد.

جهت اطلاع از تصاویر فرش سجاده ای مسجدی و لیست قیمت سجاده نماز و فرش نمازخانه ای با مدیریت فروش در تماس باشید.