سجاده فرش طرح ثریا

شرکت سجاده فرش پاریس, سجاده فرش محرابی طرح ثریا

شرکت سجاده فرش پاریس تولید کننده فرش سجاده ای مساجد و سجاده نماز

فرش مسجد محرابی طرح ثریا در رنگ بندی های متفاوت


 طرح سجاده فرش مسجدی محتشم کاشان را می توان بین 5 طرح بسیار زیبای فرش مخصوص مسجد و محرابی قلمداد کرد. این نقشه ی زیبا توسط طراحان شرکت فرش سجاده پاریس کارپت  Paris Carpet برای تولید و بافت فرش 700 شانه با تراکم های 2550 طراحی گردیده است:

سجاده فرش محتشم کاشان با چه رنگبندی هایی بافت می شوند؟

سه رنگ بندی اصلی و پر فروش که بر اساس نمای داخلی مساجد و نماز خانه ها بافته می شوند شامل:
سبز یشمی یا سبز عربی یا سبز عربستانی Green
آبی فیروزه ای blue
قرمز روناسی Red
گردویی یا شکلاتی Brown

توجه: دقت کنید که سجاده فرش محتشم کاشان برای متراژهای بالاتر از 500 متر مربع، علاوه بر رنگ بندی های بالا با رنگ های زمینه ی سفارشی مانند سورمه ای نیز قابلیت بافت خواهند داشت.

 
چطور می توان این طرح فرش سجاده ای مساجد را سفارش بدهیم؟
ابتدا اینکه سجاده فرش پاریس Mosque Carpet تولید کننده تخصصی فرش مساجد است و فروش مستقیما از کارخانه سجاده باف پاریس صورت می گیرد.

خریداران محترم می توانید مستقیم به کارخانه تولیدی بیایید و نمونه رول های بافته شده را از نزدیک ببینید و همچنین نحوه ی بافت سجاده نماز مسجدی را مشاهده کنید؛ ولی اگر فرصت بازدید از کارخانه را ندارید می توانید از هر جای ایران سفارش خود را به صورت تلفنی یا خرید اینترنتی فرش سجاده ای مسجدی انجام دهید.

ابتدا یک نقشه ی ساده از مسجد یا نماز خانه ی خود بکشید و برای ما ارسال کنید تا متراژ دقیق و میزان پرتی فرش سجاده ای توسط کارشناسان تولید ما محاسبه شود.
سپس طرح فرش محرابی نمازخانه و یا فرش تشریفاتی خود را از وبسایت انتخاب کنید و برای ما ارسال کنید.
سپس پس از مشخص شدن متراژ و طرح فرش مسجد شما باید مبلغی را به عنوان بیعانه واریز کنید تا سفارشتان ثبت نهایی شده و وارد صف تولید گردد.
فرش سجاده آریا سفارشی شما بسته به شلوغی صف بافت بین 1 هفته تا 2 هفته بافته شده و به قسمت تکمیل و آهار ارسال می شود تا مراحل تکمیلی فرش صورت بگیرد.
تسویه ی نهایی فرش مسجد یا نمازخانه و مبلغ باقیمانده در محل و به وسیله ی نصاب یا نماینده ی شرکت انجام می گیرد.

شما دوستان جهت خرید فرش سجاده ای و یا فروش اینترنتی فرش سجاده ای مسجدی می توانید با مدیریت شرکت سجاده فرش پاریس در تماس باشید.